Cięcie laserem Gliwice

Cięcie laserem Gliwice to usługi, które skierowane są do mieszkańców Gliwic oraz okolic. Frasmet to firma, która podejmie się każdego zlecenia, nawet najbardziej skomplikowanego. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania oraz potrzeby nawet bardzo wymagających klientów – niezależnie od branży. 

dots3
laser-2
dots3

Profesjonalna obróbka metali i stali w dobrej cenie od Frasmet

Oferta Frasmet dotyczy zarówno mieszkańców Gliwic i okolic, jak i całej Polski. Oznacza to, że z naszych usług może skorzystać każdy, bez względu na miasto, zakres usług, a nawet poziom skomplikowania danego zamówienia. 

Jeśli poszukujesz kompleksowych usług w zakresie obróbki metali, gięcia blachy czy cięcia laserowego, to jesteś w dobrym miejscu. We Frasmet wykonujemy najróżniejsze produkty, na miarę Twoich potrzeb. Cięcie laserowe Gliwice to szereg usług, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, precyzją oraz indywidualnym podejściem do klienta. W jaki sposób osiągamy tak dobre efekty wykonywanych produktów? We Frasmet pracują wyłącznie doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści, którzy znają się na swojej pracy i do każdego projektu podchodzą w fachowy sposób. 

Oprócz profesjonalnej kadry, we Frasmet dysponujemy dobrze wyposażonymi stanowiskami pracy oraz specjalistycznymi maszynami i urządzeniami, które ułatwiają oraz przyspieszają pracę. Z pomocą nowoczesnych narzędzi możliwe jest precyzyjne cięcie laserem i profesjonalna obróbka metaliWycinanie laserowe Gliwice i wiele więcej!

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną już dziś – serdecznie zapraszamy! Sprawdź również pozostałe kategorie usług, jakie oferujemy dla naszych klientów:

haeger-msp
dots3

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button