Pemowanie

Pemowanie to innowacyjna i rewolucyjna technika z gałęzi przemysłu. Z jej wielu zalet możesz skorzystać, decydując się na usługi firmy Frasmet. Nasi specjaliści zrealizują dla Ciebie starannie wykonane zlecenia – nawet te najbardziej skomplikowane. Gwarantujemy nie tylko profesjonalny efekt, ale również całkowity brak uszkodzeń i odkształceń materiału.

pemowanie
dots3
haeger-msp
dots3

Czym jest pemowanie?

Proces pemowania polega na łączeniu blachy poprzez wciskanie tulejek czy kołków. Jak to wygląda? Na początku wprowadza się łączniki do wykonanego wcześniej otworu. Następnie są one dociskane w taki sposób, aby nie powodowało to żadnych uszkodzeń ani odkształceń z drugiej strony elementu. Do przeprowadzenia całego procesu niezbędne są odpowiednie narzędzia, m.in. innowacyjne prasy czy nowoczesne, hydrauliczne urządzenia. Pemowanie może być zastosowane w przypadku konkretnych materiałów – stali niestopowej (węglowej), stali stopowej (nierdzewnej) oraz aluminium.

Dlaczego warto wybrać usługi pemowania od Frasmet?

Specjaliści z Frasmet z chęcią podejmą się zleceń, które obejmują łączenie blachy przy użyciu wciskania kołków gwintowanych oraz tulejek. Oferujemy insertowanie różnego rodzaju łączników, takich jak nakrętki wciskane, łączniki pierścieniowe, kołki bez gwintu, śruby zespolone, zespoły śruby niegubionej oraz tulejki gwintowe przelotowe i nieprzelotowe.

Korzystamy przy tym z nowoczesnych sprzętów – osadzanie złącz montażowych jest przeprowadzane z pomocą hydraulicznego urządzenia wspomaganego komputerowo HAEGER 618 MSPe. Oprócz najnowszych technik i maszyn zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników. Nasi specjaliści szybko i skutecznie wykonają każde zlecenie, nawet to, które wymaga trwałego łączenia elementów.

Pemowanie wiąże się z wieloma korzyściami. Jedną z nich jest możliwość wykonania sprawnego montażu na zimno, a także insertowanie elementów złącznych (np. tulejek czy kołków). Dużą zaletą pemowania jest również zwiększenie efektywności i szybkości pracy, co przekłada się na lepsze działanie.

dots3
dots3

Oferta firmy Frasmet – zaufaj fachowcom z pasją!

Nasza specjalność to profesjonalna obróbka metali. Oznacza to, że realizujemy takie usługi jak m.in.:

Wykwalifikowana kadra fachowców, otwarta współpraca i profesjonalna obsługa na każdym etapie realizacji zamówienia – na to wszystko możesz liczyć, decydując się na usługi firmy Frasmet. Stawiamy na rzetelne, kompleksowe i terminowe usługi na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Najnowsze artykuły

Call Now Button