FRASMET

FRASMET to firma założona w 2019 r. Skupiamy w swoich szeregach ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży obróbki metali ciężkich.

dots3
dot-white
rocket-mini
Najwyższa Jakość Usług
arrow-mini
Profesjonalna Obsługa
business-mini
Otwarta Współpraca
LOGO-FRASMET-TŁO
O NAS

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Dzięki długoletniemu doświadczeniu podchodzimy kompleksowo do każdej wykonywanej usługi. Chętnie podejmiemy się zleceń obejmujących cięcie laserowe metalu, gięcie, wiercenie, szlifowanie, spawanie oraz malowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać za Ciebie jak najwięcej pracy.

Dlaczego my? Zwykle w tej części opisu firmy chwalą się „nowoczesnym parkiem maszynowym i wysoką jakością wykonywanych usług”. Dla nas to standard, a nie wyróżnik!

Nie wierzysz? Sprawdź nas! Posiadamy najnowszej klasy sprzęt – ale to tylko narzędzie, które umożliwia właściwe wykonanie Twojego zlecenia.

Znamy wartość doświadczonej kadry. Naszą prawdziwą wartością są zatrudnieni u nas specjaliści. Rozumiemy potrzeby rynku – dzięki temu skutecznie rozwiążemy każdy Twój problem. Opracujemy prawidłową dokumentację techniczną, która pozwoli na przygotowanie projektu. Szybko i z pełną starannością wykonamy dla Ciebie gotowy produkt. Nasze metody pozwalają na pełną powtarzalność.

Z nami spokojnie zaplanujesz swoje procesy. Zawsze podajemy REALNY termin realizacji! Gwarantujemy pełną obsługę przed i po transakcji.

Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się sam!

Call Now Button