Frasmet to propozycja doskonałej precyzji i wysokich standardów pracy. Jedną z naszych usług jest cięcie laserem Opole, które jest ofertą dla klientów reprezentujących zróżnicowane branże. Współpracujemy z przedstawicielami sektorów produkcji i przemysłu, a czasem także z osobami prywatnymi oraz małymi, lokalnymi firmami. Nasze zaangażowanie i podejście oparte na nowoczesnych technologiach gwarantuje elastyczność i różnorodność usług, umożliwiając wycinanie laserowe Opole dopasowane do nawet najbardziej wyrafinowanych oczekiwań naszych klientów.BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Cięcie laserem Opole – innowacyjne maszyny i siła doświadczenia

Cięcie laserowe Opole przy zastosowaniu nowoczesnej i zachwycająco precyzyjnej maszyny Bystronic BySmart Fiber 3015 umożliwia dokładne i bezpieczne cięcie różnych materiałów. Najczęściej wykonujemy prace na w tym aluminium, stali i metali kolorowych, a nasze usługi wykonywane są na materiałach o różnych grubościach. 

Wszechstronne wykorzystanie technologii laserowej w połączeniu z doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów Frasmet to przepis na zadowolenie klienta. Z entuzjazmem podejmujemy się każdego zlecenia, wykorzystując zaawansowany sprzęt, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Oprócz precyzyjnego cięcia laserem Opole, nasza oferta obejmuje również inne procesy wykorzystujące wiązkę lasera, takie jak znakowanie, stapianie warstwy powierzchniowej czy obróbka powierzchni, co dodatkowo wzbogaca i pozwala dostarczyć finalny produkt.

Wycinanie laserowe Opole – kompleksowe usługi Frasmet

Frasmet to nie tylko cięcie laserowe Opole. Dzięki oddziałom w największych miastach na terenie Polski nasze usługi obejmują cały kraj. 

Nasza oferta to profesjonalna obróbka metali i szeroka gama usług z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych. Proponujemy:

 

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Kompleksowa obróbka metali i cięcie laserem, profesjonalne podejście i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam sprostać różnorodnym potrzebom klientów, zapewniając doskonałą jakość i satysfakcję z rezultatów. Skontaktuj się z nami i powiedz nam czego potrzebujesz – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button