Cięcie laserem Bielsko Biała

We Frasmet znamy i rozumiemy potrzeby rynku. Dlatego cięcie laserem Bielsko Biała to szereg usług, które są dostosowane do konkretnej branży oraz wymagań klienta. To sprawia, że usługi od Frasmet są precyzyjne, a ich wykonanie spełnia oczekiwania zarówno osoby zamawiającej, jak i klientów czy partnerów biznesowych. Znajomość potrzeb rynku ma przełożenie nie tylko na wysoką jakość wykonywanych produktów, ale również profesjonalną obsługę sprzedażową. 

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Cięcie blachy Bielsko Biała od Frasmet

Doskonale wykwalifikowana kadra specjalistów jest naszą najlepszą wizytówką. Przekłada się to na jakość usług oraz kompleksową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji. Na pierwszym miejscu stawiamy terminowość oraz otwartą współpracę. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje, aby dostarczać klientom szereg usług na najwyższym poziomie. W realizacji zleceń pomaga nam nie tylko doskonała kadra pracowników, ale również świetnie wyposażone stanowiska pracy. Korzystamy z nowoczesnych i innowacyjnych maszyn oraz urządzeń, które przyspieszają pracę, a także gwarantują precyzyjne efekty. 

Obróbka metali Bielsko Biała

Czym jeszcze wyróżnia się oferta Frasmet? Zapewniamy także dostawy na terenie całej Polski, dzięki temu, że posiadamy biura handlowo-produkcyjne w dużych miastach na terenie całego kraju. To ułatwia nam dotarcie do każdego klienta. Wycinanie laserem Bielsko to jedna z wielu usług z naszej oferty. Profesjonalna obróbka metali od Frasmet obejmuje nie tylko cięcie laserem, ale również:

process-of-bending
dots3

Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi pracownicy chętnie doradzą Ci w wyborze danej usługi oraz przedstawią szczegóły oferty. Postaw na fachowców z pasją – wybierz Frasmet!

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button