Cięcie laserem Gdańsk

Szukasz firmy, która precyzyjnie i skutecznie zajmie się obróbką metali? Cięcie laserem Gdańsk to usługi od Frasmet skierowane do mieszkańców Trójmiasta i okolic. Zapewniamy wszechstronność i różnorodność, dlatego nasza oferta obejmuje takie zadania jak cięcie, znakowanie oraz stapianie warstwy powierzchniowej. Tak szeroki zakres sprawia, że cięcie i gięcie blachy Gdańsk przypadnie do gustu pracownikom branży przemysłowej, a także osobom prywatnym o rozmaitych obszarach zainteresowań.

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Wycinanie laserowe Gdańsk od Frasmet

Cięcie laserowe Gdańsk to proces pozwalający na rozcinanie materiałów o rozmaitej grubości. Promień lasera topi lub odparowuje przecinany materiał w bezdotykowy, wyjątkowo precyzyjny sposób. Dzięki temu możliwe jest zachowanie równego cięcia oraz gładkiej krawędzi. Jednocześnie zaznaczamy, że maksymalna grubość danych typów blachy nie może przekraczać pewnych wartości – 25 mm w przypadku stali, 30 mm w przypadku aluminium i 12 mm w przypadku miedzi.

Cięcie blachy Gdańsk to usługi firmy Frasmet, którym warto zaufać! Dlaczego? Wszystkie zlecenia realizuje zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy dostosują produkt do indywidualnych ustaleń z klientem. Dzięki temu uzyskasz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz. W dodatku w Frasmet wykorzystujemy zaawansowane technologicznie i nowoczesne urządzenia, gwarantujące precyzję realizacji. Obróbka metali Gdańsk to usługi wykonywane przez naszych specjalistów z użyciem profesjonalnej maszyny przeznaczonej do cięcia laserowego – Bystronic BySmart Fiber 3015. Z pomocą tego urządzenia możliwe jest cięcie blachy, aluminium i stali nierdzewnej, a także obróbka metali nieżelaznych.

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Cięcie blach Gdańsk i wiele więcej usług od Frasmet

Cięcie laserem to jedna z wielu usług, jakie oferuje nasza firma. Fachowcy z Frasmet bez problemu wykonają dla Ciebie indywidualnie ustalone zadania, z uwzględnieniem Twoich wytycznych. Profesjonalna obróbka metali to nasza specjalność, dlatego z łatwością odpowiadamy nawet na najbardziej skomplikowane i złożone zlecenia klientów. Oprócz cięcia laserem, nasza oferta obejmuje jeszcze takie usługi jak:

Firma Frasmet realizuje zadania nie tylko dla mieszkańców Gdańska i okolic, ale również na terenie całej Polski. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zachęcamy serdecznie do skorzystania z wybranych usług. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, możesz skontaktować się z naszymi doradcami drogą mailową lub telefoniczną. Zapraszamy!

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button