Cięcie laserem Lublin

Cięcie laserem Lublin to szereg usług, które skierowane są specjalnie dla mieszkańców województwa lubelskiego. Szukasz nowoczesnych metod obróbki metali? Dzięki metodzie laserowej specjaliści z Frasmet mogą ciąć, znakować, a także stapiać warstwy powierzchniowe rozmaitych materiałów. Cięcie i gięcie blachy Lublin to jedna z wielu usług firmy Frasmet – jako cenione przedsiębiorstwo realizujemy zadania na najwyższym poziomie, z zachowaniem wszechstronności i precyzji.

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Dlaczego warto wybrać wycinanie laserowe Lublin? To zakres usług, które odpowiedzą na potrzeby przedsiębiorców z branży przemysłowej, a także osób prywatnych, które są zainteresowane cięciem laserowym. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości każdy klient znajdzie tu to, czego potrzebuje. Cięcie blachy Lublin jest możliwe, ponieważ firma Frasmet nie boi się nowych wyzwań! To przekłada się na niezmienne zaufanie klientów od lat.

Profesjonalne cięcie laserem Lublin

Na czym polega cięcie laserowe? Jest to proces rozdzielania termicznego, w którym wiązka laserowa uderza w jednym punkcie danej powierzchni, mocno ją nagrzewając. W efekcie powierzchnia topi się lub odparowuje dokładnie w tym miejscu, w którym doszło do kontaktu z laserem. Ta metoda wyróżnia się dokładnością i precyzją, a z jej pomocą możliwe jej przecięcie rozmaitych materiałów, przy zachowaniu gładkiej krawędzi.

Cięcie laserowe Lublin jest wykonywane z utrzymaniem wysokich standardów produkcji, ponieważ usługi realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnej maszyny firmy Bystronic BySmart Fiber 3015. Ten sprzęt umożliwia szeroki zakres prac i tnie nie tylko blachę, ale również stal nierdzewną i aluminium, doskonale sprawdza się także w przypadku obróbki metali nieżelaznych.

We Frasmet zapewniamy wysoką jakość wykonania, a także pełną powtarzalność wymiarów, przy jednoczesnym zachowaniu nieprzerwanej produkcji. Obróbka metali Lublin to oferta, którą warto wybrać!

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Sprawdź ofertę Frasmet!

Nasi specjaliści są w stanie zrealizować każde zadanie, nawet to najbardziej skomplikowane. Dla klientów Frasmet wykonujemy produkty zgodne z ustaleniami i oczekiwaniami. Nasza specjalność to profesjonalna obróbka metali, możesz więc być pewny, że każda realizacja będzie wykonana w sposób sumienny, staranny i dokładny. Cięcie laserem to nie wszystko, co znajdziesz w ofercie Frasmet.

Proponujemy także gięcie blachy, malowanie proszkowe, pemowanie i spawanie. Każdą z tych usług wykonujemy z użyciem technicznie zaawansowanych sprzętów oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu – możesz wybrać drogę mailową lub telefoniczną.

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button