Cięcie laserem

Cięcie laserem to nowoczesna metoda obróbki, która pozwala na precyzyjne przecinanie rozmaitych powierzchni i materiałów. Firma Frasmet oferuje wycinanie laserowe z zachowaniem największej staranności i dokładności. Cięcie laserowe to propozycja dla każdego, komu zależy na precyzji i wszechstronności. 

Usługa skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw działających w branży przemysłowej, jak i osób prywatnych, które chcą np. spersonalizować prezent. Oferta obejmuje takie usługi jak cięcie, znakowanie, drążenie otworów, stapianie warstwy powierzchniowej czy obróbka powierzchniowa.

Jak działa laser? Wiązka laserowa to światło nierozproszone, którego promienie są równoległe względem siebie. Do funkcjonowania wykorzystuje zjawisko wielokrotnego odbicia fali świetlnej. Skoncentrowana wiązka laserowa uderza w daną powierzchnię i mocno ją nagrzewa, aż do momentu odparowania lub stopienia. Kiedy wiązka całkowicie wnika w jeden punkt materiału, wtedy można mówić o właściwym cięciu laserowym. W ten sposób dochodzi do rozdzielenia obrabianego surowca. Cały proces przebiega zgodnie z geometrią i wyróżnia się ogromną precyzją. 

 

bystronic
dots3
BySmart-Fiber
dots3

Wycinanie i wypalanie laserem z Frasmet

Wycinanie laserowe jest najefektywniejszą metodą obróbki, która wyróżnia się wysoką skutecznością. Niezawodna precyzja i dokładność sprawiają, że jest to absolutnie niedościgniony sposób na cięcie blachy. Takie zadanie warto więc powierzyć sprawdzonym i zaufanym wykonawcom, którzy zrealizują usługę zgodnie z najwyższymi standardami!

Laserowe cięcie blach wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami oraz z użyciem nowoczesnego sprzętu. Usługi cięcia laserem przeprowadzamy za pomocą specjalnej maszyny do cięcia laserowego firmy Bystronic BySmart Fiber 3015. Korzystamy z tego urządzenia, ponieważ pozwala ono na szeroki zakres prac. Umożliwia cięcie blachy, aluminium i stali nierdzewnej laserem, a także obróbkę metali nieżelaznych. Dbamy przy tym o to, aby zachować najwyższą jakość wykonania. Dlatego naszym klientom gwarantujemy 100% powtarzalności wymiarów przy zachowaniu ciągłej i nieprzerwanej produkcji.

Dodatkowe informacje dotyczące przebiegu procedury możesz uzyskać od naszych fachowców — wystarczy się z nami skontaktować. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania i rozwiejemy wątpliwości. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo również w kwestii zamówienia danej usługi cięcia laserem. 

Koszt cięcia laserem zależy od rodzaju blachy, wymiarów oraz zamówionego wzoru. Pamiętaj, że maksymalna grubość poszczególnych typów blachy nie powinna przekraczać 25 mm w przypadku stali, 30 mm w przypadku aluminium i 12 mm w przypadku miedzi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów zamówienia, to zachęcamy do kontaktu. Nasi fachowcy doradzą Ci najlepsze rozwiązanie, a także zaproponują wstępną wycenę. Spersonalizowany, dokładny koszt usługi zostanie opracowany w oparciu o projekt oraz indywidualne potrzeby. 

Wycinanie laserowe i nie tylko – sprawdź pozostałe usługi Frasmet

Fachowcy z firmy Frasmet wykonają dla Ciebie produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Do każdego zamówienia podchodzimy z największą starannością oraz w indywidualny sposób. Nie boimy się wyzwańProfesjonalna obróbka metali to nasza specjalizacja, dlatego oprócz cięcia laserowego oferta obejmuje takie usługi jak:

  • gięcie blachy – zwane inaczej krawędziowaniem, jest to profesjonalna usługa od Frasmet, która pozwala zachować wszelkie parametry obrabianego surowca, przy jednoczesnej precyzji wygięcia w dowolny sposób,
  • malowanie proszkowe  – fachowcy z Frasmet specjalizują się również w popularnej metodzie malowania proszkowego, która pozwala na zmianę koloru powierzchni zgodnie z oczekiwaniami klienta; na materiał nanoszone są cząsteczki farby, a następnie malowany element jest umieszczany w piecu konwekcyjnym,
  • pemowanie – czyli łączenie blachy za pomocą wciskania tulejek i kołków gwintowych, ta metoda nie powoduje uszkodzeń ani odkształceń materiału,
  • spawanie – w firmie Frasmet wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG, aby zagwarantować klientom wytrzymałość i wysoką estetykę łączonych elementów. 
pemowanie
dots3

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? 

Firma Frasmet od lat zajmuje się cięciem laserowym oraz innymi usługami z zakresu obróbki metali. Działamy niezależnie, dlatego w otwarty sposób podchodzimy do kontaktu oraz współpracy — zarówno z klientami detalicznymi, jak i przedsiębiorstwami. 

W Frasmet znamy i rozumiemy potrzeby rynku. Dobrze wykwalifikowana kadra specjalistów jest naszą najlepszą wizytówką, co przekłada się na najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji – kompleksową i rzetelną. Stawiamy na terminowość oraz otwartą współpracę, a także zapewniamy dostawy na terenie całej Polski. 

Co więcej, posiadamy biura handlowo-produkcyjne w dużych miastach na terenie całego kraju, co ułatwia nam dotarcie do każdego klienta. Wystarczy, że zamówisz jedną z naszych usług, a my dostarczymy ją na terenie całego kraju za darmo!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści z służą poradą czy dodatkowymi informacjami na temat oferty oraz procedur technicznych. Postaw na fachowców z pasją – wybierz Frasmet!

Jesteśmy tutaj:

Najnowsze artykuły

Call Now Button