Cięcie laserem

Cięcie laserem to nowoczesna metoda obróbki, która pozwala na precyzyjne przecinanie rozmaitych powierzchni i materiałów. Firma Frasmet oferuje wycinanie laserowe z zachowaniem największej staranności i dokładności. Cięcie laserowe to propozycja dla każdego, komu zależy na precyzji i wszechstronności. Usługa skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw działających w branży przemysłowej, jak i osób prywatnych, które chcą np. spersonalizować prezent. Oferta obejmuje takie usługi jak cięcie, znakowanie, drążenie otworów, stapianie warstwy powierzchniowej czy obróbka powierzchniowa.

bystronic
dots3
BySmart-Fiber
dots3

Wycinanie i wypalanie laserem z Frasmet

Laserowe cięcie blach wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami oraz z użyciem nowoczesnego sprzętu. Usługi cięcia laserem przeprowadzamy za pomocą specjalnej maszyny do cięcia laserowego firmy Bystronic BySmart Fiber 3015. Korzystamy z tego urządzenia, ponieważ pozwala ono na szeroki zakres prac. Umożliwia cięcie blachy, aluminium i stali nierdzewnej laserem, a także obróbkę metali nieżelaznych. Dbamy przy tym o to, aby zachować najwyższą jakość wykonania. Dlatego naszym klientom gwarantujemy 100% powtarzalności wymiarów przy zachowaniu ciągłej i nieprzerwanej produkcji.

Koszt cięcia laserem zależy od rodzaju blachy, wymiarów oraz zamówionego wzoru. Pamiętaj, że maksymalna grubość poszczególnych typów blachy nie powinna przekraczać 25 mm w przypadku stali, 30 mm w przypadku aluminium i 12 mm w przypadku miedzi. 

Wycinanie laserowe i nie tylko – sprawdź pozostałe usługi Frasmet

Fachowcy z firmy Frasmet wykonają dla Ciebie produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Do każdego zamówienia podchodzimy z największą starannością oraz w indywidualny sposób. Nie boimy się wyzwańProfesjonalna obróbka metali to nasza specjalizacja, dlatego oprócz cięcia laserowego oferta obejmuje takie usługi jak:

pemowanie
dots3

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Znamy i rozumiemy potrzeby rynku. Dobrze wykwalifikowana kadra specjalistów jest naszą najlepszą wizytówką, co przekłada się na najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji – kompleksową i rzetelną. Stawiamy na terminowość oraz otwartą współpracę, a także zapewniamy dostawy na terenie całej Polski. Co więcej, posiadamy biura handlowo-produkcyjne w dużych miastach na terenie całego kraju, co ułatwia nam dotarcie do każdego klienta. 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Postaw na fachowców z pasją – wybierz Frasmet!

Jesteśmy tutaj:

Najnowsze artykuły

Call Now Button