Cięcie laserem

Cięcie laserem to nowoczesna metoda obróbki, która pozwala na precyzyjne przecinanie rozmaitych powierzchni i materiałów. Firma Frasmet oferuje wycinanie laserowe z zachowaniem największej staranności i dokładności. Cięcie laserowe to propozycja dla każdego, komu zależy na precyzji i wszechstronności. 

bystronic
dots3
BySmart-Fiber
dots3

Cięcie laserem. Do kogo jest skierowane?

Usługa cięcia laserem skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw działających w branży przemysłowej, jak i osób prywatnych, które chcą np. spersonalizować prezent. Oferta obejmuje takie usługi jak cięcie, znakowanie, drążenie otworów, stapianie warstwy powierzchniowej czy obróbka powierzchniowa.

Wypalanie laserem. Jak działa obróbka laserowa?

Jak działa obróbka laserowa blach? Wiązka laserowa to światło nierozproszone, którego promienie są równoległe względem siebie. Do funkcjonowania wykorzystuje zjawisko wielokrotnego odbicia fali świetlnej. Skoncentrowana wiązka laserowa uderza w daną powierzchnię i mocno ją nagrzewa, aż do momentu odparowania lub stopienia. Kiedy wiązka całkowicie wnika w jeden punkt materiału, wtedy można mówić o właściwym cięciu laserowym. W ten sposób dochodzi do rozdzielenia obrabianego surowca. Wycinane laserowe przebiega zgodnie z geometrią i wyróżnia się ogromną precyzją

pemowanie
dots3

Wycinanie laserowe i wypalanie laserem z Frasmet

Wycinanie laserowe jest najefektywniejszą metodą obróbki, która wyróżnia się wysoką skutecznością. Niezawodna precyzja i dokładność sprawiają, że jest to absolutnie niedościgniony sposób na cięcie blachy. Palenie laserem warto więc powierzyć sprawdzonym i zaufanym wykonawcom, którzy zrealizują usługę wycinania laserem zgodnie z najwyższymi standardami!

Obróbka laserowa blach z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn

Laserowe cięcie blach wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami oraz z użyciem nowoczesnego sprzętu. Usługi cięcia laserem przeprowadzamy za pomocą specjalnej maszyny do cięcia laserowego firmy Bystronic BySmart Fiber 3015. Korzystamy z tego urządzenia, ponieważ pozwala ono na szeroki zakres prac. Umożliwia cięcie blachy, aluminium i stali nierdzewnej laserem, a także obróbkę metali nieżelaznych. Dbamy przy tym o to, aby zachować najwyższą jakość wykonania. Dlatego naszym klientom gwarantujemy 100% powtarzalności wymiarów przy zachowaniu ciągłej i nieprzerwanej produkcji.

Interesuje Cię obróbka laserowa blach? Dodatkowe informacje dotyczące przebiegu procedury możesz uzyskać od naszych fachowców — wystarczy się z nami skontaktować. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania i rozwiejemy wątpliwości. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo również w kwestii zamówienia danej usługi cięcia laserem. 

Ile kosztuje cięcie laserowe? Cięcie laserem – cena usługi

Koszt cięcia laserem zależy od rodzaju blachy, wymiarów oraz zamówionego wzoru. Pamiętaj, że maksymalna grubość poszczególnych typów blachy nie powinna przekraczać 25 mm w przypadku stali, 30 mm w przypadku aluminium i 12 mm w przypadku miedzi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi: wycinane laserem, kosztów zamówienia, to zachęcamy do kontaktu. Nasi fachowcy doradzą Ci najlepsze rozwiązanie, a także zaproponują wstępną wycenę. Jeżeli interesuje Cię cięcie laserem, ceny, a także spersonalizowany, dokładny koszt usługi podamy po opracowaniu projektu oraz indywidualnej potrzeby. 

Wycinanie laserowe i nie tylko – sprawdź pozostałe usługi Frasmet

Fachowcy z firmy Frasmet wykonają dla Ciebie produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Do każdego zamówienia podchodzimy z największą starannością oraz w indywidualny sposób. Nie boimy się wyzwań! Profesjonalna obróbka metali to nasza specjalizacja, dlatego oprócz cięcia laserowego oferta obejmuje takie usługi jak:

  • opisane cięcie blachy laserem,

  • cięcie aluminium laserem,

  • gięcie blachy – zwane inaczej krawędziowaniem, jest to profesjonalna usługa od Frasmet, która pozwala zachować wszelkie parametry obrabianego surowca, przy jednoczesnej precyzji wygięcia w dowolny sposób,

  • malowanie proszkowe  – fachowcy z Frasmet specjalizują się również w popularnej metodzie malowania proszkowego, która pozwala na zmianę koloru powierzchni zgodnie z oczekiwaniami klienta; na materiał nanoszone są cząsteczki farby, a następnie malowany element jest umieszczany w piecu konwekcyjnym,

  • pemowanie – czyli łączenie blachy za pomocą wciskania tulejek i kołków gwintowych, ta metoda nie powoduje uszkodzeń ani odkształceń materiału,

  • spawanie – w firmie Frasmet wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG, aby zagwarantować klientom wytrzymałość i wysoką estetykę łączonych elementów. 

Usługi cięcia laserem. Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę? 

Firma Frasmet od lat zajmuje się cięciem laserowym oraz innymi usługami z zakresu obróbki metali. Działamy niezależnie, dlatego w otwarty sposób podchodzimy do kontaktu oraz współpracy — zarówno z klientami detalicznymi, jak i przedsiębiorstwami. 

Laserowe cięcie blach z Frasmet

W Frasmet znamy i rozumiemy potrzeby rynku. Dobrze wykwalifikowana kadra specjalistów jest naszą najlepszą wizytówką, co przekłada się na najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji – kompleksową i rzetelną. Stawiamy na terminowość oraz otwartą współpracę, a także zapewniamy dostawy na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której skład wchodzi także gięcie blachy,  malowanie proszkowe, usługi spawalnicze czy pemowanie.

Co więcej, posiadamy biura handlowo-produkcyjne w dużych miastach na terenie całego kraju, co ułatwia nam dotarcie do każdego klienta. Wystarczy, że zamówisz jedną z naszych usług (np. cięcie laserem blach), a my dostarczymy ją na terenie całego kraju za darmo!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, lub mailową. Nasi specjaliści służą poradą czy dodatkowymi informacjami na temat oferty oraz procedur technicznych. Postaw na fachowców z pasją – wybierz Frasmet!

Jesteśmy tutaj:

Najnowsze artykuły

Call Now Button