Cięcie laserem Wrocław

Jeśli poszukujesz nowoczesnych metod obróbki różnego rodzaju metali, to cięcie laserem Wrocław jest propozycją dla Ciebie. Usługi z tego zakresu umożliwiają zarówno cięcie, jak i znakowanie, stapianie warstwy powierzchniowej oraz poddawanie obróbce różnego rodzaju powierzchni. Gięcie blachy Wrocław to gwarancja precyzji i wszechstronności. Szeroki zakres usług firmy Frasmet obejmuje również inne usługi – warto z tego skorzystać!

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Nowoczesne cięcie laserem i gięcie blachy we Wrocławiu — obróbka metali na wysokim poziomie

Cięcie laserem Wrocław to technologia, która zdobywa uznanie ze względu na swoją niezwykłą precyzję. Nasza firma specjalizuje się w tej dziedzinie. Laserowe cięcie blach Wrocław odbywa się z użyciem nowoczesnych maszyn, umożliwiających dokładne wycinanie blachy z wyjątkową precyzją. Cięcie laserowe Wrocław gwarantuje precyzyjne wycinanie elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego. Natomiast gięcie blachy Wrocław, wykonywane w naszej firmie, pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Wycinanie laserowe Wrocław jest ofertą kierowaną nie tylko do przedsiębiorców działających w przemyśle, ale również do osób prywatnych, które z pewnością docenią szeroki wachlarz realizacji od Frasmet. Nasza firma nie boi się wyzwań – wieloletnie doświadczenie sprawia, że zaufali nam klienci z całej Polski. Dlatego warto wybrać cięcie laserowe Wrocław. Oferujemy cięcie laserem i gięcie blachy Wrocław, dostarczając klientom innowacyjnych rozwiązań.

 

Profesjonalne cięcie laserem Wrocław

Cięcie laserem Wrocław to proces polegający na rozdzieleniu termicznym, który charakteryzuje się dokładnością oraz precyzją. Używa się do tego nowoczesnego lasera – wiązka światła skupionego uderza w jedno miejsce na danej powierzchni i nagrzewa ją. W ten sposób dochodzi do stopienia lub odparowania, które pozwala na efektowne przecięcie różnego rodzaju materiałów i powierzchni. Warto przy tym wspomnieć, że cięcie laserem to metoda pozwalająca zachować gładką krawędź cięcia.

 

Cięcie laserowe Wrocław z firmą Frasmet to najwyższe standardy produkcji, realizowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Laserowe cięcie przebiega z użyciem nowoczesnej maszyny firmy Bystronic BySmart Fiber 3015. Umożliwia ona wycinanie z blachy, stali nierdzewnej lub aluminium. Ten sprzęt świetnie sprawdza się także w przypadku obróbki metali nieżelaznych. Dzięki temu laserowe cięcie blachy Wrocław z firmą Frasmet, to gwarancja całkowitej powtarzalności wymiarów oraz najwyższej jakości wykonania – zachowując przy tym nieprzerwaną produkcję.

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Co jeszcze obejmuje oferta Frasmet?

Zależy Ci na realizacji trudnych zleceń? Doświadczeni fachowcy z Frasmet pomogą Ci spełnić nawet najbardziej skomplikowane zadanie. Specjalizujemy się w wykonywaniu produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego profesjonalna obróbka metali to nasza wizytówka.


Obróbka metali Wrocław obejmuje nie tylko cięcie laserem i gięcie blachy, ale także szereg innych procesów. Oferta Frasmet obejmuje nie tylko cięcie laserem Wrocław, ale również gięcie blachy, malowanie proszkowe, pemowanie oraz spawanie. Każda z tych usług realizowana jest w profesjonalny sposób przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, sprzętów i technologii. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, to zachęcamy do kontaktu – mailowo lub telefonicznie!  Cięcie laserem Wrocław cennik zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj i grubość materiału, ilość i złożoność elementów, czas i termin realizacji. Dlatego najlepiej skontaktować się z nami i zapytać o wstępną wycenę swojego projektu. Nasi fachowcy doradzą Ci najlepsze rozwiązanie, a także zaproponują atrakcyjną ofertę.

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button