Malowanie proszkowe

Nie wiesz jaką metodę malowania wybrać i zastanawiasz się, jakie są wady malowania proszkowego, a jakie zalety? Z naszą pomocą nie tylko poznasz specyfikę tej usługi, ale również skorzystasz z porady specjalistów z Frasmet. 

Malowanie proszkowe to jedna z wielu usług firmy Frasmet, która gwarantuje wytrzymałość powłoki i najwyższy poziom estetyki malowania. Stawiamy na solidne wykonanie, dlatego skupiamy się na tym, aby każdy etap malowania przebiegał z zachowaniem najwyższej staranności oraz wysokich standardów pracy. Fachowcy z Frasmet kierują się ścisłymi normami, a ich duże doświadczenie przekłada się na precyzyjnie wykonane zlecenie.

painter2
dots3
powder-coating-brackets
dots3

Na czym polega proszkowe malowanie?

Malowanie proszkowe jest jedną z najlepszych i najtrwalszych metod pokrywania farbą różnorodnych powierzchni. Proces ten odbywa się z pomocą sił elektrostatycznych i z użyciem specjalnego pistoletu natryskowego oraz pieca konwekcyjnego. Jak wygląda proszkowe malowanie? Cząsteczki farby są najpierw precyzyjnie nanoszone na powierzchnię danego przedmiotu. Następnie malowany element jest umieszczany w piecu, w którym proszek przetapia się w lakier w wysokiej temperaturze.

Malowanie proszkowe – cena

Jeśli interesuje Cię koszt malowania proszkowego, to musisz wiedzieć, że różni się od w konkretnych przypadkach. Cena malowania proszkowego zależy od rodzaju materiału, wielkości powierzchni oraz dodatkowych usług. Dlatego każdy koszt malowania proszkowego ustalamy indywidualnie w trakcie konsultacji z klientem. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru farb, wykończeń czy efektów. Pomożemy Ci także dopasować odpowiednie zabezpieczenie do danej powierzchni, biorąc pod uwagę jej przeznaczenie, warunki atmosferyczne i ryzyko uszkodzeń. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że przedmiot pomalowany proszkowo będzie prezentował się doskonale przez długi czas, a cena lakierowania proszkowego będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości, takie jak m.in. malowanie proszkowe cena za m2. powder-coating-of-metal-parts
dots3
dots3

Dlaczego warto postawić na firmę Frasmet?

Wiesz już, ile kosztuje malowanie proszkowe oraz czym się wyróżnia ta metoda. Specjaliści z firmy Frasmet zajmują się realizacją nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych zleceń. Dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy dla Ciebie produkt zgodny z oczekiwaniami. Co więcej, cena lakierowania proszkowego jest proporcjonalna do wysokiej jakości wykonania i trwałości. To sprawia, że malowanie proszkowe jest opłacalną inwestycją. Nasza specjalizacja to profesjonalna obróbka metali, dlatego wśród usług znajdziesz takie propozycje jak:

Dysponujemy dobrze wykwalifikowaną kadrą fachowców, dzięki czemu możemy oferować klientom solidne usługi i profesjonalną obsługę na każdym etapie. Firma Frasmet to kompleksowe i rzetelne usługi, wykonane zawsze w terminie oraz realizowane w otwarty sposób w porozumieniu z klientem. Zapewniamy dostawę na terenie całego kraju, a także posiadamy biura handlowo-produkcyjne w wielu miastach w Polsce. Ułatwia nam to dotarcie do każdego klienta i dobre zrozumienie potrzeb rynku. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Najnowsze artykuły

Call Now Button