Gięcie blachy

Gięcie blachy to jedna z wielu specjalności firmy Frasmet. Wyginanie blachy jest profesjonalną usługą, którą świadczymy na terenie całej Polski. Najwyższa jakość wykonania jest możliwa dzięki wykorzystaniu nowoczesnej prasy krawędziowej CNC SAFAN H-Brake 170-3100. Pozwala ona na formowanie wielu krzywizn, co sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej skomplikowane kształty. Postaw na wyginanie blach z Frasmet!

safan-h-brake
dots3
prasa-krawedziowa
dots3

Na czym polega cięcie i gięcie blach?

Zaginanie blachy to proces, podczas którego materiał poddawany jest obróbce plastycznej poprzez oddziaływanie sił. Najczęściej wykorzystywana technologia to gięcie blach CNC (Computerized Numercial Control), sterowane komputerem. To połączenie efektywności i opłacalności. Tego rodzaju zaginanie blach możliwe jest dzięki użyciu specjalnej prasy krawędziowej. Taka obróbka umożliwia precyzyjne, szybkie i powtarzalne wykonanie każdego kształtu

Usługi gięcia blach od firmy Frasmet

Gwarantujemy wysoką precyzję realizowanych zleceń, bez względu na ich rozmach i specyfikę. Dzięki zachowaniu precyzji i dokładności, produkowane przez nas elementy spełniają wszelkie niezbędne wymogi. Dzięki temu klient może być pewien, że płaci za najwyższej jakości, sprawdzone usługi. Nasza oferta obejmuje wyginanie blachy na wymiar, możesz więc w pełni spersonalizować każdy produkt. Warto zdecydować się na gięcie blachy na zamówienie realizowane przez firmę Frasmet – bez ryzyka wystąpienia niedoskonałości obrabianego materiału.

process-of-bending
dots3
pemowanie
dots3

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę?

Profesjonaliści z Frasmet nie boją się wyzwań, dlatego jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie dokładnie taki produkt, jakiego oczekujesz. Dzięki indywidualnemu podejściu realizujemy usługi z największą starannością i odpowiadamy na potrzeby każdego klienta. Nasza specjalizacja to profesjonalna obróbka metali, dlatego możesz skorzystać z takich usług jak:

We Frasmet znamy i rozumiemy potrzeby rynku. Doskonale wykwalifikowana kadra specjalistów jest naszą najlepszą wizytówką. Przekłada się to na jakość usług oraz kompleksową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji. Na pierwszym miejscu stawiamy terminowość oraz otwartą współpracę. Zapewniamy także dostawy na terenie całej Polski, dzięki temu, że posiadamy biura handlowo-produkcyjne w dużych miastach na terenie całego kraju. To ułatwia nam dotarcie do każdego klienta.

Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Postaw na fachowców z pasją – wybierz Frasmet!

Najnowsze artykuły

Call Now Button