Usługi spawalnicze TIG oraz MIG/MAG

Szukasz miejsca, w którym spawanie jest wykonywane w solidny sposób i z dbałością o najmniejsze szczegóły? We Frasmet to możliwe! Oferujemy usługi spawalnicze, które są gwarancją wytrzymałości oraz wysokiej estetyki łączenia elementów. Nasi fachowcy zajmują się spawaniem różnymi metodami, dopasowanymi do rodzaju materiału, wymiarów oraz indywidualnych potrzeb klienta. Co więcej, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo z naszej strony – warto z tego skorzystać.

spawanie
dots3
welding-2
dots3

Usługi spawalnicze od Frasmet

Spawanie wykonywane przez profesjonalistów z naszej firmy jest realizowane za pomocą innowacyjnych i nowoczesnych urządzeń, które pozwalają na szeroki zakres prac. Co więcej, przed wydaniem klientowi gotowego produktu, przechodzi on dokładną kontrolę jakości. To sprawia, że masz pewność co do wykonania Twojego zamówienia z pełną starannością.

Usługi spawalnicze są realizowane przez doświadczonych pracowników, z zachowaniem wszystkim przepisów i norm bezpieczeństwa oraz standardów jakości. Wykonane przez nas elementy wyróżniają się dużą odpornością i wytrzymałością. Ponadto nie ulegają rozpadowi pod wpływem mechanicznych uszkodzeń. Cały projekt ustalany jest z klientem, a następnie wykonywany zgodnie z zaleceniami.

Spawanie MIG/MAG oraz TIG z firmą Frasmet

Nasza specjalizacja to spawanie TIG oraz MIG/MAG. Czym charakteryzują się obie te metody?

  • Spawanie TIG – to metoda polegająca na wytworzeniu łuku elektrycznego z użyciem nietopliwej elektrody wolframowej, a to wszystko w osłonie gazu obojętnego. Taki łuk topi powierzchnię, co umożliwia łączenie ze sobą elementów poprzez spawalniczy rowek.
  • Spawanie MIG/MAG – przebiega podobnie jak spawanie metodą TIG, podstawową różnicą jest rodzaj materiału spawanego. MIG to metoda polecana do spawania metali nieżelaznych, natomiast MAG do spawania stali niestopowych, niskostopowych oraz wysokostopowych.
spawanie-tig
dots3
spawanie-mig-mag
dots3

Pozostałe usługi od Frasmet

Nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra, której doświadczenie i profesjonalizm przekłada się na wysoką jakość wykonanych usług. U nas możesz mieć pewność, że do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, kompleksowy i rzetelny. Gwarantujemy otwartą współpracę z klientem, a także profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia. Spawanie metodą MIG/MAG to nie wszystko, co znajduje się w naszej ofercie. Co jeszcze obejmują usługi firmy Frasmet? Proponujemy m.in.:

 

Interesuje Cię profesjonalna obróbka metali wykonana przez fachowców? Wybierz usługi firmy Frasmet i zaufaj doświadczonym specjalistom z pasją do pracy. Warto postawić na terminowe i profesjonalne usługi realizowane na terenie całej Polski oraz za granicą. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego już dziś!

Najnowsze artykuły

Call Now Button