Cięcie laserem Katowice

Cięcie laserem Katowice z oferty Frasmet kierowane jest do wszystkich przedsiębiorców i mieszkańców z regionu Górnego Śląska. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń i projektów, zawsze dążąc do zaspokojenia potrzeb i oczekiwań klientów. Cięcie blachy Katowice kierujemy do każdej firmy, niezależnie ich branży czy specyfiki zamówienia. Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu wyposażonemu w precyzyjne maszyny jesteśmy w stanie sprostać zdecydowanej większości zleceń. Przekonaj się, że wycinanie laserowe Katowice we współpracy z Frasmet to nowa, lepsza jakość działania.

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Cięcie laserem blach Katowice – precyzja, jakość, doświadczenie

Jeśli poszukujesz kompleksowej obróbki metali, gięcia blachy czy innych usług dla przemysłu, to jesteś we właściwym miejscu. W Frasmet tworzymy różnorodne produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wycinanie laserem Katowice wyróżnia się wysoką jakością, precyzją i spersonalizowanym podejściem do każdego zlecenia. Mamy swój przepis na sukces. Tak doskonałe rezultaty osiągamy dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych wykwalifikowanych specjalistów, którzy podchodzą do pracy z pełnym zaangażowaniem.

Profesjonalna obróbka metali i stali w atrakcyjnej cenie – to nasza główna oferta. Frasmet oferuje cięcie laserowe Katowice, lecz działamy również na terenie całej Polski. Oddziały w głównych miastach na terenie kraju sprawiają, że bez względu na lokalizację czy złożoność projektu, może skorzystać z naszych usług.

Wycinanie laserowe i obróbka metali Katowice – profesjonalne usługi od Frasmet

Frasmet dbamy o wyposażenie w specjalistyczne maszyny, które nie tylko ułatwiają, ale również przyspieszają proces obróbki metali i cięcia laserowego dla klientów z Katowic. Dzięki nim osiągamy najwyższą precyzję i jakość naszych produktów.

Frasmet to nie tylko cięcie laserem, lecz szeroko rozumiana profesjonalna obróbka metali. Dzięki świetnie wyposażonemu zapleczu maszynowemu proponujemy także: 

 

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną już dziś i przekonaj się o jakości, jaką ma cięcie laserem blach Katowice.

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button