Cięcie laserem Poznań

Cięcie laserem Poznań to szereg usług firmy Frasmet, które przypadną do gustu każdemu, komu zależy na wszechstronnej i precyzyjnej obróbce metali. Jeśli cenisz sobie zaawansowane technologiczne rozwiązanie związanie z nowoczesnymi metodami wycinania laserowego, to oferta firmy Frasmet jest skierowana właśnie do Ciebie.

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Wycinanie laserowe Poznań realizowane jest przez nas dla klientów z różnych branż i obszarów zainteresowań – zarówno pracowników branż przemysłowych, jak i osób prywatnych. Wszechstronna i różnorodna oferta pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby różnych klientów, nawet najbardziej skomplikowane ze zleceń przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu.

Dlaczego warto postawić na cięcie i gięcie blachy Poznań?

Cięcie laserowe Poznań to metoda obróbki o wielu zaletach. Największą z nich jest różnorodność powierzchni i materiałów, które nadają się do cięcia w bezpieczny i precyzyjny sposób. Jak wygląda proces cięcia laserowego? Wiązka lasera topi lub odparowuje aluminium, stal, metale kolorowe oraz blachy szybko i sprawnie. Cięcie blachy Poznań to szereg usług, które przeznaczone są do powierzchni różnej grubości – należy jednak pamiętać, że maksymalna grubość nie może przekraczać pewnych wartości. W przypadku stali jest to 25 mm, 30 mm w przypadku aluminium i 12 mm w przypadku miedzi.

Obróbka metali Poznań to popularna usługa, która cieszy się uznaniem naszych klientów nie tylko z Wielkopolski, ale też z terenu całej Polski. Warto zaufać sprawdzonej firmie Frasmet!

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Cięcie blach Poznań od Frasmet

Wycinanie laserem Poznań to usługi realizowane przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Zespół profesjonalistów z Frasmet do każdego zlecenia podchodzi w indywidualny sposób. W pracy korzystamy z zaawansowanego technologicznie, nowoczesnego sprzętu – urządzenia do specjalistycznego cięcia laserowego Bystronic BySmart Fiber 3015. Ta maszyna pozwala na szeroki zakres prac, co przekłada się na najwyższy standard usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom precyzyjne cięcie oraz gładką powierzchnię przecinanego materiału. Usługi cięcia laserem Poznań to nie tylko przecinanie, ale również znakowanie, stapianie warstwy powierzchniowej oraz obróbka powierzchniowa.

Specjalistyczne cięcie laserem blach Poznań i inne usługi Frasmet

Jeśli mieszkasz w Poznaniu i interesuje Cię profesjonalna obróbka metali, to jesteś w dobrym miejscu. Firma Frasmet zrealizuje dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Cięcie laserem to nie wszystko, co obejmuje nasza oferta. Specjaliści zajmują się także realizacją takich zadań jak gięcie blachy, malowanie proszkowe, pemowanie czy spawanie.

Chcesz złożyć zamówienie lub skonsultować się z nami? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną i skorzystania z usług firmy Frasmet już dziś!

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button