Cięcie laserem Poznań

Jeśli poszukujesz nowoczesnych metod obróbki różnego rodzaju metali, to cięcie laserem Poznań jest propozycją dla Ciebie. Usługi z tego zakresu umożliwiają zarówno cięcie, jak i znakowanie, stapianie warstwy powierzchniowej oraz poddawanie obróbce różnego rodzaju powierzchni. Gięcie blachy Poznań to gwarancja precyzji i wszechstronności. Szeroki zakres usług firmy Frasmet obejmuje również inne usługi – warto z tego skorzystać!

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Cięcie laserem Poznań — profesjonalna obróbka metali

Firma Frasmet wyróżnia się jako lider, oferujący kompleksowe usługi cięcia laserem, wycinania laserowego, gięcia blachy i wielu innych procesów obróbki metali. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia precyzyjne i szybkie cięcie laserowe blach, rur i profili z różnych materiałów. Cięcie laserowe Poznań pozwala na wycinanie dowolnych kształtów i wzorów z dużą dokładnością i powtarzalnością. Cięcie laserem Poznań to gwarancja najwyższej jakości, terminowości i konkurencyjnych cen. 

 

 

Wycinanie laserowe Poznań jest ofertą kierowaną nie tylko do przedsiębiorców działających w przemyśle, ale również do osób prywatnych, które z pewnością docenią szeroki wachlarz realizacji od Frasmet. Nasza firma nie boi się wyzwań – wieloletnie doświadczenie sprawia, że zaufali nam klienci z całej Polski. Dlatego warto wybrać cięcie laserowe Poznań. Usługi cięcia laserem Poznań realizujemy jednostkowo i seryjnie, zgodnie z dostarczonymi projektami lub własnymi propozycjami. Gięcie blachy i cięcie laserem blach Poznań to  również fachowe doradztwo i pomoc w doborze materiałów i parametrów cięcia.

Profesjonalne cięcie blachy Poznań

Cięcie laserowe Poznań to proces polegający na rozdzieleniu termicznym, który charakteryzuje się dokładnością oraz precyzją. Używa się do tego nowoczesnego lasera – wiązka światła skupionego uderza w jedno miejsce na danej powierzchni i nagrzewa ją. W ten sposób dochodzi do stopienia lub odparowania, które pozwala na efektowne przecięcie różnego rodzaju materiałów i powierzchni. Warto przy tym wspomnieć, że cięcie laserem to metoda pozwalająca zachować gładką krawędź cięcia.

Obróbka metali Poznań z firmą Frasmet to najwyższe standardy produkcji, realizowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wycinanie laserem Poznań to nie tylko technologia, ale również sztuka. Laserowe cięcie przebiega z użyciem nowoczesnej maszyny firmy Bystronic BySmart Fiber 3015. Umożliwia ona wycinanie z blachy, stali nierdzewnej lub aluminium. Ten sprzęt świetnie sprawdza się także w przypadku obróbki metali nieżelaznych. Dzięki temu laserowe cięcie blach Poznań z firmą Frasmet to gwarancja całkowitej powtarzalności wymiarów oraz najwyższej jakości wykonania – zachowując przy tym nieprzerwaną produkcję.

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Co jeszcze obejmuje oferta Frasmet?

Zależy Ci na realizacji trudnych zleceń? Doświadczeni fachowcy z Frasmet pomogą Ci spełnić nawet najbardziej skomplikowane zadanie. Specjalizujemy się w wykonywaniu produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego profesjonalna obróbka metali to nasza wizytówka.

 

 

Oferta Frasmet obejmuje szereg innych usług niż cięcie laserem – proponujemy gięcie blachy, malowanie proszkowe, pemowanie oraz spawanie. Każda z tych usług realizowana jest w profesjonalny sposób przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, sprzętów i technologii. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, to zachęcamy do kontaktu – mailowo lub telefonicznie!

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button