Cięcie laserem Łódź

Cięcie laserem Łódź sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka precyzja podczas obróbki metali. Wycinanie laserowe Łódź wykonane w naszej firmie świetni sprawdzi się w różnych branżach. Z naszych usług mogą skorzystać także osoby indywidualne, które chcą np. wykonać własne projekty lub szukają nietypowego pomysłu na prezent.

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Cięcie laserowe Łódź – dla wymagających użytkowników

Dostępne są różne metody obróbki metali. Natomiast cięcie laserowe ma coraz więcej zwolenników i jest szeroko polecane na rynku. Dlaczego? Przede wszystkim cięcie laserowe zapewnia najwyższą precyzję obróbki metali. Wiązka lasera jest wąska i precyzyjna, a dzięki temu można ją tak poprowadzić, żeby było możliwie najmniej odpadków. Pozwala to w maksymalnym stopniu wykorzystać dostępne materiały.

Ponadto powierzchnie po cięciu laserowym są gładkie i czyste, więc nie wymagają dodatkowej obróbki. To także zwiększa estetykę realizowanych projektów i zwiększa szybkość cięcia. Ta technika może zostać wykorzystana do obróbki różnych materiałów m.in. stali, aluminium, miedzi.

Cięcie i giecie blachy Łódź

Profesjonalna obróbka metali to nasza specjalność. Wykonujemy zarówno gięcie, jak i cięcie blachy Łódź. To doskonała oferta dla wszystkich artystów oraz rzemieślników chcących przygotować własne projekty. Cięcie pozwala uzyskać wyjątkowe i niepowtarzalne wzory, natomiast gięcie nada im przestrzenną formę.

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Oferujemy także szereg dodatkowych usług m.in.:

  • malowanie proszkowe – to jedna z najlepszych form malowania powierzchni. Pozwala uzyskać jednolity odcień koloru, a również dokładnie pokryć każdy centymetr kwadratowy powierzchni.
  • Pemowanie – pozwala łączyć różne elementy na zimno. To szybka, estetyczna forma łączenia elementów.
  • Spawanie – klasyczna i wciąż popularna forma łączenia różnych blach. Jeśli zależy ci na czasie i szukasz tanich sposobów łączenia, to spawnie jest doskonałym wyborem.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w obróbce metali, więc z pewnością poradzimy sobie z realizacją nawet najtrudniejszych zadań, takich jak gięcie blachy, czy też cięcie laserem. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług lub masz pytania, to skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną i skorzystania z usług firmy Frasmet już dziś!

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button