Cięcie laserem Kraków

Cięcie laserem Kraków to szereg usług od firmy Frasmet, które przypadną do gustu każdemu, kto ceni sobie precyzję i wszechstronność. Ofertę kierujemy zarówno do pracowników i przedsiębiorców z branży przemysłowej, jak i osób prywatnych. Cięcie i gięcie blachy Kraków jest wykonywane na nowoczesnym sprzęcie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz ustaleń z klientem.

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Na czym polega cięcie laserem?

Wycinanie laserowe Kraków to usługa polegająca na przecięciu powierzchni materiału za pomocą wiązki laserowej. Promień lasera o wysokiej temperaturze roztapia lub odparowuje materiał w niezwykle precyzyjny i sprawny sposób. Średnica przecinanego punktu nie przekracza zazwyczaj pół milimetra. Dzięki tej metodzie można uzyskać gładką krawędź w miejscu cięcia, zupełnie bezdotykowo. To sprawia, że maszyna wykorzystywana do wycinania laserowego nie ulega zużyciu, a obrabiany przedmiot nie zniekształca się.

Obróbka metali Kraków – zakres usług

Dużą zaletą laserowego cięcia jest różnorodność materiałów. Promień lasera z łatwością radzi sobie z cięciem blachy, aluminium i stali nierdzewnej. Możliwa jest także obróbka metali nieżelaznych. Co więcej, fachowcy realizujący zlecenia w firmie Frasmet są w stanie wykonać nie tylko cięcie, ale również inne usługi: znakowanie, stapianie warstwy powierzchniowej oraz obróbkę powierzchniową. Dowolność konturów jest możliwa do uzyskania dzięki wyjątkowemu działaniu lasera – nagrzewa on daną powierzchnię tylko miejscowo, dzięki czemu pozostała część praktycznie jest obciążona termicznie.

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Profesjonalizm i indywidualne podejście – cięcie laserowe Kraków od Frasmet

Wycinanie laserowe Kraków to szereg usług, które realizowane są z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz z zachowaniem wysokich standardów jakości. Doświadczony i wykwalifikowany zespół fachowców korzysta z nowoczesnego sprzętu przeznaczonego specjalnie do precyzyjnego cięcia laserowego. Cięcie blachy Kraków to usługa wykonywana z pomocą maszyny do cięcia laserowego firmy Bystronic BySmart Fiber 3015.

Ile kosztuje cięcie laserem Kraków? Cennik Frasmet zależy od kilku czynników: rodzaju blachy, wymiarów oraz wybranego wzoru. Warto przy tym pamiętać, że maksymalna grubość danych typów blachy nie może przekraczać 25 mm w przypadku stali, 30 mm w przypadku aluminium i 12 mm w przypadku miedzi. Profesjonalna obróbka metali to nasza specjalność. Proponujemy bogatą ofertę usług, wśród których znajduje się m.in.:

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button