Cięcie laserem Radom to usługa, którą oferuje firma Frasmet, znana ze swojej precyzji i świetnego wykończenia. Czy cenisz sobie nowoczesne technologie w dziedzinie metalurgii? Jeśli tak, nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jedną z naszych specjalizacji jest wycinanie laserowe Radom dla klientów z różnych sektorów, od przemysłu, przez produkcję, po klientów indywidualnych. Dzięki różnorodności i elastyczności usług jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom.

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Cięcie laserem Radom – specjalistyczne usługi od Frasmet

Co sprawia, że cięcie blachy Radomiu jest tak popularne? Jednym z głównych atutów tej metody jest zdolność do precyzyjnego i bezpiecznego wycinania różnorodnych materiałów. Wiązka laserowa maszyny Bystronic BySmart Fiber 3015 używana we Frasmet poradzi sobie zarówno z aluminium, stalą, jak i metalem kolorowym. Cięcie laserowe w Radomiu obejmuje materiały o różnej grubości, przy czym maksymalna grubość blachy wynosi:

  • 12 mm dla miedzi,

  • 25 mm dla stali, 

  • 30 mm dla aluminium. 

Dzięki temu możliwości wykorzystania naszych usług jest wiele, niezależnie od ostatecznego przeznaczenia wyrobu.Wycinanie laserowe Radom – siła doświadczenia i precyzji

Cięcie laserem i obróbka metali Radom zrealizowana przez Frasmet to praca doświadczonych specjalistów, którzy podchodzą do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem. Wykorzystujemy zaawansowany technologicznie sprzęt, w tym specjalistyczną maszynę do cięcia laserowego, co pozwala nam zapewnić wysoki standard usług. Połączenie doświadczenia, kwalifikacji i innowacyjnych maszyn gwarantuje precyzyjne cięcie oraz doskonałą jakość powierzchni materiału. 

Oczywiście, możliwości lasera są bardzo szerokie i obejmują nie tylko samo cięcie, ale także: 

  • znakowanie,

  • stapianie warstwy powierzchniowej,

  • obróbkę powierzchni.

pexels-opt-laser
dots3
dots3

Frasmet to profesjonalna obróbka metali i szeroki zakres usług wykraczający poza  cięcie laserem. Wykonujemy:

Frasmet kompleksowe podejście do każdego zlecenia i zaangażowanie, które pozwala nam sprostać różnorodnym potrzebom klientów w zakresie cięcia blachy laserem i obróbki metali w Radomiu.

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button