Cięcie laserem Rzeszów

Cięcie laserem Rzeszów to usługa firmy Frasmet, która ucieszy każdego, komu zależy na precyzji i wszechstronności. Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania związane z obróbką metali? Nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Cięcie i gięcie blach Rzeszów realizujemy dla klientów z różnych branż i obszarów zainteresować – od przemysłu, aż po osoby prywatne. Dzięki wszechstronnej i różnorodnej ofercie jesteśmy w stanie odpowiedzieć nawet na najbardziej skomplikowane zlecenie w profesjonalny sposób.

BySmart-Fiber
dots3
laser-2
dots3

Dlaczego warto postawić na wycinanie laserowe Rzeszów?

Jedną z największych zalet tej metody obróbki jest różnorodność materiałów, które można ciąć w bezpieczny i precyzyjny sposób. Wiązka laserowa poradzi sobie z aluminium, stalą, metalami kolorowymi oraz blachą. Cięcie blachy Rzeszów to usługi laserowe przeznaczone do powierzchni o różnej grubości. Należy przy tym pamiętać, że maksymalna grubość konkretnych typów blachy nie powinna przekraczać 25 mm w przypadku stali, 30 mm w przypadku aluminium i 12 mm w przypadku miedzi. Szerokie spektrum działania sprawia, że wycinanie laserem Rzeszów to popularna usługa, ciesząca się uznaniem klientów nie tylko z Podkarpacia, ale również z całej Polski.

Cięcie laserowe Rzeszów od Frasmet

Cięcie laserem blach Rzeszów jest realizowane przez zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Korzystamy również z nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu, głównie specjalnej maszyny do cięcia laserowego firmy Bystronic BySmart Fiber 3015. To urządzenie umożliwia szeroki zakres prac, co wpływa na wysoki standard usług. Użycie tej maszyny to gwarancja precyzyjnego cięcia oraz gładkiej powierzchni przecinanego tworzywa. Wiązka lasera pozwala nie tylko na cięcie, ale również znakowanie, stapianie warstwy powierzchniowej czy też obróbkę powierzchniową.

bystronic
dots3
tube-bender
dots3

Specjalistyczna obróbka metali Rzeszów i wiele więcej od Frasmet

Jesteś mieszkańcem Rzeszowa lub okolic i interesuje Cię profesjonalna obróbka metali? Specjaliści z Frasmet zrealizują dla Ciebie każde zlecenie, zgodnie z wytycznymi i wskazówkami. Cięcie laserem to nie wszystko, co obejmują nasze usługi. Zajmujemy się też realizacją takich zadań jak gięcie blachy, malowanie proszkowe, pemowanie oraz spawanie. W celu złożenia zamówienia lub konsultacji zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Postaw na fachowców z pasją i wybierz usługi oferowane przez firmę Frasmet!

We Frasmet znamy i rozumiemy potrzeby rynku. Doskonale wykwalifikowana kadra specjalistów jest naszą najlepszą wizytówką. Przekłada się to na jakość usług oraz kompleksową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji. Na pierwszym miejscu stawiamy terminowość oraz otwartą współpracę. Zapewniamy także dostawy na terenie całej Polski, dzięki temu, że posiadamy biura handlowo-produkcyjne w dużych miastach na terenie całego kraju. To ułatwia nam dotarcie do każdego klienta.

Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Postaw na fachowców z pasją – wybierz Frasmet!

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button