Szafy metalowe

Metalowe szafy to trafione rozwiązanie, jeśli potrzebujesz sprawdzonego miejsca do przechowywania dokumentów, leków, akt kartotekowych czy innych ważnych artykułów biurowych. Sprawdzają się w garażach, warsztatach, magazynach, a także w biurach czy archiwach i instytucjach.

Jako producent szaf metalowych oferujemy naszym klientom regały i szafki magazynowe, które wyróżniają się wytrzymałością, funkcjonalnością, solidnym wykonaniem oraz estetycznym designem. Ponadto dzięki malowaniu proszkowemu są odporne na korozję i będą służyć Ci przez długie lata.

bystronic
dots3
BySmart-Fiber
dots3

Warsztatowe meble metalowe — postaw na producenta Frasmet!

Metalowe meble z oferty Frasmet dostępne są w różnych wariantach — wytrzymałe szafy biurowe, szafy metalowe na dokumenty, szafy aktowe czy regały metalowe jednodrzwiowe. Metalowe szafki to idealne rozwiązanie w pomieszczeniach socjalnych, szatniach, placówkach medycznych czy fabrykach.

Każda szafa jest zamykana na klucz, a uniwersalny charakter sprawia, że sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Mebel metalowy do przechowywania spełnia zasady BHP, a także jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne.

Wiesz już, że oferujemy szafki metalowe, ale nie tylko. Dostępne w naszej ofercie wyposażenie magazynu pozwala kompleksowo zaopatrzyć zakłady pracy, co ma ogromnie znaczenie w bezproblemowym działaniu firmy. 

Sprawdź również:Call Now Button