Cięcie laserem Szczecin

Szukasz nowoczesnych metod obróbki metali? Cięcie laserem Szczecin to usługa dla Ciebie. Laser pozwala nie tylko na cięcie, ale również znakowanie, stapianie warstwy powierzchniowej oraz poddawanie obróbce różnego rodzaju powierzchni. Jeśli interesuje Cię precyzja i wszechstronność, to z pewnością przypadnie Ci do gustu szeroki zakres usług firmy Frasmet. Wycinanie laserowe Szczecin to jedna z wielu naszych usług.

BySmart-Fiber
dots3
bystronic
dots3

Ofertę kierujemy do przedsiębiorców z branży przemysłowej, ale nie tylko – szeroki wachlarz możliwości spodoba się również osobom prywatnym. Dlaczego warto wybrać cięcie laserowe Szczecin właśnie od Frasmet? Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu od wielu lat jesteśmy obdarzani zaufaniem klientów z całej Polski!

Profesjonalne cięcie i gięcie blachy Szczecin

Jak wygląda cięcie laserem? Jest to proces rozdzielania termicznego, wyróżniający się precyzją i dokładnością. Obróbka metali Szczecin za pomocą lasera przebiega w następujący sposób: wiązka skupionego światła uderza o powierzchnię w jednym punkcie, nagrzewając ją. To powoduje stopienie lub odparowanie, co umożliwia efektowne przecięcie rozmaitych powierzchni i materiałów. Jednocześnie ta metoda pozwala na zachowanie doskonałej precyzji i gładkiej krawędzi.

pexels-opt-laser
dots3
dots3

W Frasmet utrzymujemy najwyższe standardy produkcji. Cięcie laserem Szczecin to cały szereg usług, które realizowane są przez fachowców z doświadczeniem. Do wycinania używamy nowoczesnej maszyny firmy Bystronic BySmart Fiber 3015, która pozwala na szeroki zakres prac – cięcie stali nierdzewnej, blachy oraz aluminium. To urządzenie doskonale radzi sobie również z obróbką metali nieżelaznych. Frasmet to gwarancja najwyższej jakości wykonania i całkowitej powtarzalności wymiarów, przy jednoczesnym zachowaniu nieprzerwanej produkcji. Zaufaj sprawdzonej firmie i przekonaj się, dlaczego warto wybrać wycinanie laserowe realizowane przez naszych specjalistów!

Co obejmuje oferta Frasmet?

Jeśli zależy Ci na realizacji skomplikowanych zadań, to doświadczeni fachowcy z Frasmet służą pomocą. Dla naszych klientów wykonujemy różnego rodzaju produkty, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Profesjonalna obróbka metali to nasza specjalność, zapewniamy więc, że zlecone nam zadanie będzie zrealizowane z pełną dokładnością i starannością. W ofercie mamy nie tylko cięcie laserem, ale również gięcie blachy, malowanie proszkowe, pemowanie oraz spawanie. Wszystkie usługi realizujemy, wykorzystując najnowsze maszyny i sprzęty. Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną i skorzystania z usług firmy Frasmet już dziś!

Cięcie laserem

Gwarantujemy precyzyjne wycinanie laserowe elementów z różnego rodzaju blach oraz całkowitą powtarzalność seryjną procesu produkcyjnego.

Gięcie blachy

Profesjonalne krawędziowanie wykonywane w naszej firmie pozwala zachować wszystkie paramenty obrabianego materiału.

Spawanie

Usługi spawalnicze oferowane przez nas to gwarancja wytrzymałości i wysokiej estetyki łączenia elementów. Wykorzystujemy metody TIG oraz MIG/MAG.

Malowanie proszkowe

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

Pemowanie

Wykonujemy usługi malowania proszkowego. Przeprowadzane jest ono poprzez nanoszenie cząsteczek farby, a następnie umieszczenie malowanego elementu w piecu konwekcyjnym.

OPINIE

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW

quality-project-logo
Łukasz Fedorowicz Quality Project

W 2021r. kilka razy miałem okazję współpracować z firmą Frasmet w zakresie usług i wykonania podzespołów stalowych. O wyborze dostawcy przekonał nas bardzo dobry i szybki kontakt. Na początku miałem obawę czy produkty będą wykonane zgodnie z naszymi wysokimi wymaganiami, ale były to obawy całkowicie bezpodstawne, ponieważ jakość i obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To właśnie te 2 rzeczy powodują, że na pewno będziemy współpracować dalej.

logo-azzon
Dominik Kalamus AZZON

Profesjonalnie, szybko, w dobrej cenie. Obawialiśmy się, że jakość wykonania będzie nie najlepsza, jednak współpracujemy już jakiś czas, zleceń było sporo i zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości wykonania produktów i właśnie dlatego jeszcze nie raz skorzystamy z usług firmy Frasmet.
logo-fuks-2
Katarzyna Lisowicz FUKS GROUP

Firmę Frasmet znalazłam w internecie szukając usługi wypalania laserem. Praktycznie w tym samym dniu skontaktował się ze mną Pan Damian Gęszka bardzo miły profesjonalista. Współpracę z firmą Frasmet oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo. Współpraca z firmą Frasmet była prawdziwą przyjemnością.

LOGO-GTECH
Filip Łopatecki G-Tech

Zamówione przeze mnie detale wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół. Wymagane tolerancje zachowali idealnie. Muszę przyznać, że miałem obawy przed zleceniem do produkcji tylu elementów firmie, z którą wcześniej nie współpracowałem ale przekonała mnie obsługa klienta i profesjonalne podejście - naprawdę znają się na rzeczy. Widać, że mają świetnych fachowców. Kolejną produkcję także zlecę tutaj.

Najnowsze artykuły

Call Now Button