Interesuje Cię obróbka blacharska i zastanawiasz się, ile kosztuje gięcie blachy w profesjonalnym zakładzie? Spieszymy z odpowiedzią! Przeczytaj tej artykuł i dowiedz się, jak wygląda wykonanie tego rodzaju usługi oraz co uwzględnia cennik.

Usługi gięcia blach

Czym jest wyginanie blachy? To proces, który ma etapowy przebieg — w efekcie otrzymuje się produkt o trwale zmienionych krzywiznach. Ta metoda pozwala na stworzenie prętów, profili, kształtowników, rur czy taśm blachy. Nowoczesne maszyny operowane przez wykwalifikowanych specjalistów oraz zaawansowany technologiczne park maszynowy sprawia, że można wyginać materiał aluminiowy, a także produkty ze stali nierdzewnej.

Ile kosztuje gięcie blach — cennik

Cennik usług zależy od wielu czynników. Zazwyczaj może obejmować kilka etapów. Sam proces wyginania powierzchni blachy jest rozliczamy na różne sposoby: cena szacowana jest na podstawie czasu pracy maszyny lub według wykonanych sztuk. Ta druga metoda sprawdza się szczególnie w przypadku elementów powtarzalnych i produkowanych seryjnie. Cena za gięcie jest ustanawiana w sposób indywidualny — dlatego konieczne jest złożenie zapytania, aby fachowcy mogli sporządzić rzetelną ofertę.

prasa-krawedziowa

Warto wiedzieć, że cena gięcia blachy czy cięcia laserem to nie tylko kwota samej robocizny, ale również przygotowania projektu oraz dokumentacji. W zależności od stopnia skomplikowania projektu cena może się wahać — zwykle funkcjonuje stawka za godzinę pracy. Nie bez znaczenia jest również grubość oraz jakość materiału, a także stopień detali, na jakie zdecyduje się klient. Aby wykonać precyzyjny i odpowiedni projekt konieczna jest konsultacja z firmą. Specjalista na podstawie wytycznych klienta będzie mógł przedstawić szczegółowy cennik obróbek blacharskich.

Obróbka, cięcie i gięcie blach z Frasmet

Frasmet to firma, która oferuje klientowi kompleksowy zakres usług m.in. z zakresu obróbek blacharskich. Zapewniamy atrakcyjne ceny, a także gwarantujemy wysokiej klasy realizacje zgodne z projektem klienta. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych sprzętów oraz bogatego doświadczenia fachowców, dzięki czemu możemy wykonać kompletne zamówienia pod prace wykończeniowe czy dekarskie. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane zlecenia, wykorzystując różne metody obróbki przy zachowaniu najwyższych standardów.

Sprawdź również:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty — działamy na terenie całej Polski!

Call Now Button