Regały półkowe i przepływowe

Regały przepływowe zapewniają efektywne i zwarte przechowywanie różnego rodzaju towarów na paletach magazynowych. Doskonale nadają się do składowania towarów o różnych nachyleniu, ze względu na swoją specyficzną konstrukcję i wytrzymałość.

Regały przepływowe przeznaczone są do wszechstronnego użytkowania, dzięki czemu sprawdzą się w magazynach, warsztatach, halach, hurtowniach i zapleczach sklepowych. Regały rolkowe uniemożliwiają niepożądane przemieszczanie się ładunków, a także ułatwiają kompletację pojemników. Dzięki temu czas pobierania towaru skraca się do nawet 70%.

bystronic
dots3
BySmart-Fiber
dots3

Regały półkowe przepływowe do magazynu od Frasmet

Oferta Frasmet obejmuje regały magazynowe, które charakteryzuje wydajność oraz działanie wg zasady FIFO — pierwsze weszło, pierwsze wyszło. W porównaniu do tradycyjnych regałów, regały paletowe pozwalają zaoszczędzić do 30% powierzchni magazynowej. Dlatego szczególnie dobrze sprawdzają się na niewielkich powierzchniach. Układ rolek sprawia, że możliwa jest szybka kompletacja, a zachowanie porządku w przestrzeni magazynowej jest dużo łatwiejsze

Zainteresowało Cię wyposażenie magazynu od Frasmet? Sprawdź, jakie usługi dostarczają nasi doświadczeni fachowcy!

Call Now Button