Stanowiska montażowe i produkcyjne

Interesują Cię stanowiska montażowe i chcesz zaopatrzyć się w nowoczesny stół roboczy do stanowiska pracy dla pracownika Twojej firmy? U nas dostępne są stanowiska produkcyjne o charakterze przemysłowym, które wyróżniają się optymalną ergonomią pracy, wytrzymałym montażem oraz unikalną koncepcją. Jako dostawca starannie zaprojektowanych, zautomatyzowanych stanowisk montażowych oferujemy wysokiej jakości akcesorium stworzone zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta, które spełniają wymagania w każdej branży. 

bystronic
dots3
BySmart-Fiber
dots3

Produkcyjne ergonomiczne stanowiska i linie montażowe — znajdź produkty dla siebie

Projektowanie stanowisk roboczych o nowoczesnym charakterze to proces, w wyniku którego powstają wytrzymałe akcesoria o lekkiej konstrukcji, które ułatwiają przebieg całego procesu produkcyjnego. Tego rodzaju meble przemysłowe pozwalają zwiększyć efektywność pracy, umożliwiają dostęp do podzespołów, a także są wyposażone w regulację wysokości, co pozwala w dowolny sposób konfigurować pozycję ciała z siedzącej na stojącą. Znajdują zastosowanie w miejscach, w których niezbędny jest ręczny montaż elementów produkcyjnych.

Co jeszcze obejmuje oferta Frasmet? Naszym klientów udostępniamy nie tylko wyposażenie magazynu dostosowanie do wykonywanych czynności, ale również usługi, takie jak profesjonalna obróbka metalicięcie laserem, gięcie blachy, malowanie proszkowe czy spawanie.

Call Now Button