Wózki transportowe

Wózki transportowe to akcesoria, które ułatwiają magazynowanie oraz organizację przestrzeni. Znajdują zastosowanie głównie w magazynie czy warsztacie. Mały wózek magazynowy ręczny przyda się w domowej firmie, natomiast wózek platformowy ułatwi porządkowanie na halach produkcyjnych czy w różnego rodzaju hurtowniach o dużej powierzchni. Z pomocą wózków do transportu unikniesz ręcznego przenoszenia ciężkich i nieporęcznych towarów. Ta kategoria obejmuje różnego rodzaju wózki transportowe, wśród których z łatwością znajdziesz interesujący Cię model dopasowany do swoich potrzeb.bystronic
dots3
BySmart-Fiber
dots3

Wózki transportowe i magazynowe do przewożenia towarów

Dwukołowy, czterokołowy, z platformą czy poręczną rączką — u nas znajdziesz wózki i platformy transportowe każdego rodzaju. Możesz transportować różnego typu ciężkie przedmioty, ponieważ udźwig sięga 300 kg, a w niektórych modelach nawet 400 kg i więcej. Oferowane przez nas wózki przeznaczone do transportu beczek, paczek, skrzynek czy kartonów są bardzo wytrzymałe i mają antypoślizgowe koła pompowane. Ich konstrukcja pozwala na transportowanie materiałów zarówno po płaskich, jak i skośnych, nierównych terenach do miejsca docelowego.

Zainteresowała Cię ta kategoria? W naszej ofercie znajdziesz inne wyposażenie magazynu, a także cały szereg fachowych usług:

Zapraszamy serdecznie!Call Now Button